O nas

Z pasji do podróżowania

Moje 18-letnie doświadczenie w branży turystycznej pozwoliło mi na stworzenie biura, które oferuje wycieczki tematyczne przygotowywane na indywidualne zapytanie klienta i dopasowane do jego potrzeb i preferencji.

Każda wycieczka, którą realizujemy dla Państwa jest w każdym detalu przemyślana, a wszystko po to, aby wyjazd był w pełni udany i przyjemny. Możemy pochwalić się rosnącym zaufaniem naszych klientów za co bardzo dziękujemy i postaramy się
nigdy Państwa nie zawieść.


Jak działamy?

Współpracujemy z najlepszymi kontrahentami w kraju i zagranicą, a wszystko po to,
aby wyselekcjonować najlepsze oferty hoteli, przewoźników oraz przewodników lokalnych. Jako organizator imprez turystycznych posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod numerem 783.

Klientom biura turystycznego oferujemy bezpłatną pomoc w napisaniu reklamacji oraz innych pism kierowanych do organizatora turystycznego, pomagamy Klientom w dochodzeniu wszelkich roszczeń w związku z nienależytym wykonaniem umowy. Współpracujemy z radcami prawnymi i adwokatami znającymi tematykę z zakresu prawa turystycznego.


Biuro turystyczne i nie tylko!

Szanowni Państwo nasze biuro działa również jako agent turystyczny i współpracuje z wieloma wiodącymi organizatorami na rynku turystycznym. Dla Państwa została stworzona strona internetowa z wyszukiwarką wczasów i wycieczek, za pomocą której można dokonać rezerwacji wybranej oferty bez wychodzenia z domu.

Dla naszych klientów stworzyliśmy również kancelarię turystyczną, której głównym zadaniem jest pomóc Państwu w ewentualnych problemach prawnych. Oferujemy usługi zawodowego mediatora podczas sporu z organizatorem wypoczynku, pomoc prawną, a także pomoc w zredagowaniu reklamacji, współpracujemy z adwokatami i radcami prawnymi znającymi tematykę branży
turystycznej.